Úvod > Obec > Aktuality > Veřejné projednání návrhu ZMĚNY Č. 1 ÚZEMNÍHO PLÁNU BARCHOV

Veřejné projednání návrhu ZMĚNY Č. 1 ÚZEMNÍHO PLÁNU BARCHOV

Vážení spoluobčané,

v úterý dne 22. 11. 2022 v 15:00 hod. se uskuteční v budově obecního úřadu VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ NÁVRHU ZMĚNY Č. 1 ÚZEMNÍHO PLÁNU BARCHOV.

Návrh Změny č. 1 Územního plánu Barchov je vystaven k veřejnému nahlédnutí na Magistrátu města Pardubic, Odboru hlavního architekta, Oddělení územního plánování a na Obecním úřadě obce Barchov.
Návrh Změny č. 1 Územního plánu Barchov je vystaven na internetové adrese

Nejpozději do 7 dnů ode dne konání veřejného projednání (tj. do 29. 11. 2022) může každý uplatnit své připomínky. Nejpozději do 7 dnů ode dne konání veřejného projednání (tj. do 29. 11. 2022) mohou vlastníci pozemků a staveb dotčených návrhem řešení, oprávněný investor a zástupce veřejnosti uplatnit své námitky, ve kterých musí uvést odůvodnění, údaje podle katastru nemovitostí dokladující dotčená práva a vymezit území dotčené námitkou.
Připomínky a námitky se uplatňují písemně na Magistrátu města Pardubic, Odboru hlavního architekta, Štrossova 44, Pardubice 530 21.

K později uplatněným připomínkám a námitkám se nepřihlíží.