Slovo starostkyVážení spoluobčané,

 

dne 5. 11. 2019 proběhlo pravidelné zasedání zastupitelstva obce Barchov, dovolte mi informovat Vás pár slovy o aktuálním dění v naší obci.

Na zasedání zastupitelstva obce byl schválen rozpočet obce na rok 2020. Rozpočet je vyrovnaný a počítá se v něm s investicemi v příštím roce.

Dne 6. 11. 2019 jsem podepsala smlouvu o dílo na zajištění projektové dokumentace na výstavbu multifunkčního hřiště.  Zároveň budeme na začátku příštího roku podávat žádost o dotaci na výstavbu multifunkčního hřiště z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Držme si pěsti.

V současné době pro Vás připravujeme dvě obecní akce – rozsvěcení vánočního stromečku, které se uskuteční v neděli 1. 12. 2019 v obecním parku. Na akci vystoupí šikovné děti z naší obce a už se moc těším na naše tréninky. A tradiční Mikulášskou oslavu, která se uskuteční ve čtvrtek 5. 12. 2019 od 16:30 hod. před bývalým hostincem, jako každoročně i letos nás navštíví nebeská družina na kočáru taženém koňmi.      

Těšíme se na Vás 

 

Děkuji Vám všem za společnou práci a podporu ve zvelebování naší krásné obce. 

Hezké podzimní dny 

Iveta Krebsová                                                                                                                    starostka obce 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

21. 11. Albert

Zítra: Cecílie

Svoz BIOODPADU v letošním roce bude ukončen 30. 11. 2019. Kontejnery budou přistaveny u hasičské zbrojnice. 

Návštěvnost stránek

155942