Pozvánka do knihovny

Datum ukončení:
28.6.2019

Pozvánka do knihovny

Prázdniny, doba dovolených se kvapem blíží, přijďte si půjčit dobrou knihu do Obecní knihovny. Knihovna je otevřena každou středu od 8:00 do 10:00 hod.

Knihy máte možnost předem objednat pomocí emailu obecbarchov@volny.cz, rádi Vámi vybrané knihy připravíme. V případě nevyhovujícího termínu výpůjční doby je možné domluvit předem jiný čas. Na přání je možné objednat knihu z Krajské knihovny.

Z nových knih vybíráme:

Rozkazem, Dick Francis – detektivní příběh z dostihového prostředí

Nezavírej oči, Holly Seddon – dvě sestry, životní tajemství, strašlivá odplata

Příliš mnoho Kateřin, John Green – když jste zázračné dítě, otvírá se před Vámi zázračná budoucnost.

Eliška a noční dobrodružství, Diana Kimpton – napínavé dobrodružství s princeznou Eliškou a jejími poníky.

Amerikou po hřebenech hor, Leoš Šimánek – na Koňské stezce z Mexika do Kanady

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.