Úvod > Obec > Aktuality > Jachtařský příměstský tábor

Místo:                         Sportovní areál Yachtclubu Pardubice

Seč – Ústupky 111

538 07

Tábor pro: předškolní děti (6-7 let), žáky prvního stupně základní školy s trvalým bydlištěm rodičů či osob pečujících o dítě v území MAS Železnohorský region tedy zejména z obcí v okolí přehradní nádrže Seč: Běstvina, Bojanov, Horní Bradlo, Práchovice, Seč, Třemošnice, Vápenný Podol.

Kapacita tábora 20 dětí.

Cena: Pro rodiče a osoby pečující o dítě v uvedeném věku z území MAS Železnohorský region, kteří jsou zaměstnáni, studují, rekvalifikují se nebo aktivně vyhledávají zaměstnání, je v rámci dotace cena vyčíslena pouze ve výši nákladů na stravování dětí během tábora - 470 Kč.

Podmínky účasti: Sepsání smlouvy o účasti v projektu mezi rodiči a YC Pardubice. Dále dodání potvrzení vazby na trh práce – od zaměstnavatele, nebo z úřadu práce o vedení v evidenci, či potvrzení o studiu, nebo probíhající rekvalifikaci. Podnikatelé doloží výpis z ČSSZ o platbách sociálního pojištění. Týká se obou rodičů. Jeden z rodičů navíc vyplní Monitorovací list pro podpořené osoby v projektu. K přijetí dětí je toto nutnou podmínkou pro splnění požadavků čerpání dotace, tudíž i snížené ceny tábora.

Program: Příměstský tábor bude provozován od 7:00 do 17:00 hod. Děti budou zábavnou formou během dopoledních a odpoledních bloků seznámeny se základy pravidel jachtingu, základy plachtění, dozví se o pravidlech pohybu lodí na vodě a vše si pod dohledem instruktorů a trenérů také na vodě vyzkouší. Součástí aktivit budou rovněž doplňkové sporty a hry. V případě nepříznivého počasí jsou dětem k dispozici prostory klubovny.

Přihlášení: Na níže uvedeném telefonním čísle nebo mailové adrese je možné konzultovat přihlášení na tábor.

Bližší informace na webu Yachtclubu Pardubice.

Kontakt:

Yachtclub Pardubice, z. s.

sportovní areál

538 07 Seč – Ústupky 111