Svoz bioodpadu
Svoz bioodpadu

Úvod > Obec > Aktuality > Informace pro občany

Informace pro občany

Děkuji všem sponzorům, kteří podpořili letošní obecní ples.

Informace ze společnosti SOP, a. s.

Od 1. 1. 2020 společnost SOP, a. s. vyměňuje a zajišťuje opravy nádob zakoupených pouze od společnosti SOP, a. s., které jsou od certifikovaného a osvědčeného výrobce. Na jinde zakoupené nádoby nebude brán zřetel.

Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu

V sobotu 7. 3. 2020 od 8:00 – 8:30 hod. proběhne před bývalým hostincem svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Do sběru, prosím, nevozte: stavební suť, biologický odpad, sudy s asfaltem, eternit a stavební izolační polystyren (expandovaný a extrudovaný polystyren)

Zasílání SMS z OU

Naše nové webové stránky nabízí možnost zasílání SMS z Obecního úřadu. Služba je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na webových stránkách obce: www.obecbarchov.cz, v záložce Obec – Informační SMS.

Třídění odpadu
Opakovaně, prosím, všechny občany, aby využívali nádoby na tříděný odpad, pouze na odpad, na který jsou nádoby určeny! Stále se na stanovištích odpadu objevují nádoby na komunální odpad, kávovary a jiná větší elektronika. Děkuji za pochopení.

Boj s vlhčenými ubrousky
Naše čistírna odpadních vod stále bojuje s Vašimi vlhčenými ubrousky, které nepatří do kanalizačního systému. Prosím, nevyhazujte do WC vlhčené ubrousky, dámské hygienické potřeby, dětské pleny – tyto potřeby patří do komunálního odpadu! Děkuji

Pozvánka na pohádku „Princezna ze mlejna“

Srdečně všechny zveme na divadelní pohádku „Princezna ze mlejna“, kterou odehrají naši sousedé ze Starého Mateřova, v sále Obecního úřadu v Barchově, v neděli 8. března 2020 od 15:00 hod. Vstupné dobrovolné.

S přáním hezkého dne

Iveta Krebsová