Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka - 3. ročník soutěže v kosení louky

Pozvánka - 3. ročník soutěže v kosení louky

12.8.2017

Obec Úherčice Vás zve na 3. ročník soutěže v kosení louky

Akce se bude konat v sobotu 12.8.2017 od 16:00 v Úherčicích.

Již 3. ročník soutěže v kosení louky se bude konat v sobotu 12.8.2017 od 16:00 v Úherčicích (okres Chrudim, 3km jižně od Heřmanova Městce).

Třicítka soutěžících se v sobotu 12. srpna 2017 od 16 hodin pustí do kosení vzrostlé trávy v místní části obce Úherčice, kde se říká Na obíckách. „Při soutěžích o nejlepší sekáče se kromě docíleného času pokosu soutěžního obrazce (10x10m muži a 10x5 m ženy), posuzuje kvalita pokosu. Soutěžní díl seká soutěžící celý jednou kosou. Pouze v případě přetržení kosy, nebo zlomení kosiště, lze vadný díl vyměnit.

Zápis soutěžících v 15:00, start soutěže v 16:00.

Kromě soutěže v kosení trávy bude možnost svezení na koni a v rámci večerního doprovodného programu uslyšíte živou hudbu. Vstupné na akci je zdarma.

Přihlášky do soutěže do 9.8.2017 na ouuhercice@gmail.com nebo na 724689078.

Vstupné na akci je zdarma.

Kromě toho na vás čeká pestrý doprovodný program, občerstvení a pro děti řemeslné dílny a možnost svezení na koni.

www stránky k Úherčickému sekáči:

www.uhercice.com/uhercicky-sekac

nebo Facebook, Twitter či Instagram obce Úherčice:

facebook.com/ouuhercice

twitter.com/uhercice